top of page

מיתוג עסקי

  • מה זה מיתוג עסקי?

  • ממה הוא מורכב? איך עושים אותו כמו שצריך?

  • כיצד מיתוג טוב יכול להקפיץ לך את המכירות בעסק?


זהות מותג, במהותה, נותנת את המראה והתחושה של העסק שלך.

 

כל מה שמעצב את התפיסה של הציבור על העסק שלך הוא חלק מהזהות של המותג שלך.

 

מיתוג עסקי כולל את כלל האספקטים שאתה רוצה שהעסק שלך יבטא החוצה, לציבור, מהחלק הפנימי של החנות שלך ועד מה אתה שאתה רוצה שאנשים יחשבו על העסק מקריאה עליו בעיתון.

יצירת זהות מותג הינה חיונית מאד, במיוחד אם אתה מתחרה בשוק שהוא רווי בעסקים אחרים שמוכרים את אותו מוצר או שירות שהעסק שלך עושה.

 

עם זאת, רוב הזמן, לוגו זה לא מספיק. ארגונים גדולים עם שכבות ניהול דורשים מערכת זהות מותג יסודית המספקת חזון וכלים שיעזרו לכולם לבנות את המותג שהכי נחרט בזכרון.

מיתוג עסקי - צפה עכשיו בדוגמאות
החבילות שלנו - לחץ לצפייה

 

מיתוג הוא נקודת המפגש הראשונה של לקוחות עם העסק שלך!

תחום המיתוג העסקי נוגע בכל תחום מתחומי העסק או החברה, תוך שהוא משפיע ורלוונטי בכל נקודות הממשק של העסק עם הלקוחות שלו וזאת בצורה רציפה ועמוקה. מיתוג עסקי מקצועי יעלה ויגדיר מחדש את ערכי העסק, שפתו ותפיסותיו, תוך התאמתו לקהל הלקוחות הפוטנציאלי של העסק.


לוגו, נייר המכתבים, עיצוב המשרד, אתר האינטרנט ורכבי החברה!
 

מיתוג עסקי מקצועי מקיף את כל תחומי העסק ומתחיל מעיצוב הלוגו של העסק ונייר המכתבים ועד לעיצוב מבנה העסק ורכבי החברה. למעשה ניתן להגדיר את המיתוג העסקי כשפה בה בוחר העסק לדבר עם קהל לקוחותיו.

מיתוג חברה או עסק לא רק יכלול את הבחירה הנכונה של סממני החברה החיצונים, כמו הלוגו, הרכב הצבעים המזהה אותה אלא בנוסף המיתוג יבחר את קהל היעד הנכון לחברה או לעסק, הפרזנטורים אשר ייצגו אותה בפני הקהל הפוטנציאלי, דרך ההצגה, סגנון שפת הכתיבה של המסרים אשר החברה משדרת אל קהל לקוחותיה ועוד.

 

מיתוג - מדוע חשוב למתג את העסק?


בעולם העסקים התחרותי של ימינו התחרות רק הולכת וגדלה, לפיכך מיתוג של בית עסק הוא תנאי הכרחי לשגשוג העסק והבלטתו מעל המתחרים הרבים. המיתוג העסקי מסייע לכל בית עסק וחברה, להגשים את מטרתם ואת השאיפה להצלחה גדולה מתמשכת ויציבה, ובעיקר להחדרת ערכי החברה למודעות הלקוחות לאורך  זמן.

חשיבותו של המיתוג לעסק נעוצה ביכולת שלו בשורה התחתונה להגדיל את הפופולאריות של העסק ומוצריו ובכך להגדיל את רווחיו.

 

חשוב! מיתוג עסקי מוצלח מבדיל אותך מהמתחרים

 

מיתוג עסקי מוצלח ישמור על ייחודיותו של העסק מול המתחרים, תוך שיסייע לו להגיע למיצוי הפוטנציאל העסקי הטמון בו. כמו כן מיתוג מוצלח יוביל לעיצוב דעת קהל תפיסתי חיובי ביחס למותג, תוך שישדר לקהל הלקוחות הפונטציאלי מסרים עוצמתיים וחיוביים אודות החברה, המוצר, והערך המוסף ממנו ייהנה הלקוח אשר ירכוש את המוצר של החברה או העסק.


מיתוג מוצלח יוביל להפנמת אסוציאציות חיוביות במוחו של הלקוח הפוטנציאלי כאשר הוא יחשוב על המוצר אותו אתה מציע, האסוציאציות המובנות הללו אשר יתקבעו במוחו של הלקוח, תפקידן להפוך את תהליך ההחלטה על רכישת המוצר לקלה ומהירה.

הבנת התודעה של הצרכן עוזרת לנו להבין מהו מיתוג וכיצד להשתמש בו בהקשר הנכון לעסק שלך.

 

חבילות המיתוג כוללות

 

בניית לוגו, עיצוב כרטיס ביקור, עיצוב ניירת, עיצוב חתימה למייל, תמונת קאבר ותמונת פרופיל מעוצבות לפייסבוק ועיצוב אתר אינטרנט.

bottom of page