עיצוב מצגות

 

• צריך להעביר מסר בצורה מושכת ומשכנעת?
• מעוניין להפיק מצגת אסתטית, איכותית ומקצועית?
• מחפש סטודיו לצורך עיצוב מצגת?


סטודיו עיצוותא מתמחה בעיצוב מצגות לכל מטרה. מצגת מקצועית ומרשימה שתגרום לקהל שלך להיות קשוב אליך. נוכל להפיק עבורך מצגת מא' ועד ת' או לשדרג מצגת קיימת!

כלי ויזואלי יעיל במיוחד

מצגת היא כלי ויזואלי אפקטיבי במיוחד, לצורך העברת מסרים שונים. עסקים עושים שימושים מגוונים במצגות עסקיות, הן לצרכים פנים ארגוניים והן לצרכים חוץ ארגוניים. מצגת עסקית משמשת לצורך גיוס כספים, הצגה של תוכניות עסקיות, הדרכות, העברת מידע לעובדים, מכירה של שירותים או מוצרים, כנסים, תערוכות ועוד. מצגת עסקית צריכה ליצור אצל הצופה בה התעניינות וסקרנות תוך זמן קצר, ולכן חשוב שתעוצב בצורה מקצועית.


צפה עכשיו במצגות שעיצבנו
למה לעבוד דווקא איתנו?

מצגות לכל סוגי העסקים

מצגות עסקיות מאפשרות לעסק מכל סוג להציג אינפורמציה ולהשיג באמצעותה מטרות. בין אם מדובר בחברות גדולות הנדרשות להציג נתונים למשקיעים או מידע ללקוחות פוטנציאליים, ובין אם מדובר בעסקים קטנים יחסית, המעוניינים לשווק את מוצריהם. עיצוב מצגות מותאם לאופי העסק ומהות פעילותו, בכל תחום ותחום.

מה כוללת מצגת לעסקים

ישנה חשיבות עליונה למראה הוויזואלי של מצגת עסקית. מצגת עסקית מרשימה, מקצועית ובגימור מושלם תותיר על הצופים בה את הרושם הנכון. עיצוב מצגת עסקית מקצועי יגרום לצופים בה להבין כי המציג שייך לארגון מקצועי, מכובד ומנוסה. מצגת צריכה לכלול אינפורמציה בצורה ברורה ומתומצתת, ולשלב אלמנטים ויזואליים להעצמת המסרים הטקסטואליים.

התאמה מושלמת לקהל היעד

עיצוב מצגות נעשה תוך תהליך חשיבה ותכנון קפדני. כאשר מעצבים מצגת חשוב להתאים אותה בצורה ייחודית למטרה שהיא נועדה להשיג, ולקהל היעד שמיועד לצפות בה. במסגרת התהליך מאופיין קהל היעד ומוגדרת השפה הוויזואלית בה נכון ביותר לפנות אל קהל היעד. מצגת אשר צפויה להיות מוצגת בפני משקיעים שונה ממצגת פנים ארגונית המתוכננת להצגה בפני העובדים. זה אולי השלב הכי חשוב במסגרת עיצוב מצגות עסקיות.

הלימה עם מיתוג העסק

מצגת משקפת את החברה או העסק. עיצוב מצגת יכלול בתוכו שילוב של אלמנטים גרפיים שונים בהתאמה למיתוג החברה. יעשה שימוש בצבעוניות המותג, לוגו המותג, פונטים מותאמים וכדומה. עיצוב מצגות מקצועי יבטיח לכם כי נראות המצגת תכלול התייחסות לכל הפרטים, גדולים כקטנים.

טכנולוגיות שונות

הפקה של מצגות אפשרית בכמה כלים ותוך שימוש בטכנולוגיות מגוונות. במידה ויש צורך במצגת קבועה, אשר לא צפויה להשתנות, נעשה עיצוב המצגת בטכנולוגיה שונה מזו המשמשת ליצירת מצגות דינאמיות. הטכנולוגיות השונות מאפשרות הוספה של אלמנטים סטאטיים ודינאמיים, כפתורי פעולה, הוספה של סאונד, סרטונים ועוד. עיצוב מצגת על ידי חברה מקצועית תאפשר נוחות מקסימלית למשתמש בה.

יש לך שאלה? צור קשר עכשיו

 

  • Facebook - Black Circle
  • LinkedIn - Black Circle

052-8695985 izavta@gmail.com

 © כל הזכויות שמורות ל"עיצוותא" - סטודיו לעיצוב גרפי.